KOMISIJA

KOMISIJA

IEVA BENECKĖ

Ieva jau beveik dešimtmetį dirba įvairiose Lietuvos žaidimų kūrimo studijose, kuriose teko būti tiek žaidimų dizainere, tiek prodiusere ar komandos vadove. Ji taip pat buvusi LŽKA valdybos pirmininkė, bei įvairaus turinio apie žaidimus kūrėja.

ANDRÉ
BERNHARDT

Vokietijos žaidimų industrijoje André dirba jau 25 metus. Praleidęs penkerius metus dirbdamas su PlayStation konsole Sony kompanijoje, vėliau prisijungė prie Travian Games, o pastaruosius keliolika metų yra nepriklausomas ekspertas savo įmonėje Indie Advisor & Company. Daugiausia laiko skiria verslo vystymo ir finansiniams patarimams nepriklausomiems kūrėjams, indie parodų organizavimui devcom ir kituose renginiuose.

MARIJAM
DIDŽGALVYTĖ

Kritikė, rašytoja ir lektorė tyrinėjanti žaidimų industriją iš politinės ir kultūrinės pusės. Šiuo metu ji dirba vyresniąja rinkodaros vadove studijoje The Chinese Room. Praeityje lektoriavo University of London ir buvo aktyvi videožaidimų industrijos profsąjungos judėjime.

TOMAS
JAKUBAUSKAS

Ilgametis žaidėjas ir žaidimų kūrėjas. Anksčiau kėlė bangas Codemasters ir Unity, dabar yra techninis vadovas, atsakingas už žaidimą Human Fall Flat 2 studijoje No Brakes Games.

MINGAILĖ
JONIŠKĖ

Šešerius metus dirba komunikacijos vadybininke žaidimų kompanijoje Tag of Joy. Mingailė užsiima ne tik žaidimų marketingu bei komunikacija, bet ir aktyviai prisideda prie kompanijos žaidimų kūrimo. Vienas jų, Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, „LT Game Awards 2022“ pelnė geriausio metų žaidimo titulą.

ANDRIUS
JOVAIŠA

Ilgametis technologijų žurnalistas, žaidimų entuziastas, vienas iš žaidimų kultūros tinklalaidės „Dievo režimas“ autorių, kitų radijo laidų kūrėjas.

TADAS
KASTANAUSKAS

Stalo žaidimų kūrėjas ir stalo žaidimų gildijos „Prototipas“ bendraįkūrėjas. Stalo žaidimams skirtų renginių „Stalo žaidimų diena: Ateik ir žaisk“ Vilniuje ir Palangoje organizatorius.

IEVA
KNIEŽAITĖ

Rikis parduotuvės atstovė, mėgstamiausia stalo žaidimų mechanika – deck building. Kortų žaidimus žaidžia jau nuo 12-os metų. Be stalo žaidimų yra Japonų kalbos mokytoja ir Japonijos gerbėja.

SOFIJA
KOROTAJEVAITĖ

Ilgametė žaidimų bendruomenių ir iniciatyvų, tame tarpe ir žaidimų kompanijos Ubisoft „Star Player“ programos narė. Viena iš tinkalaidės „Žaidimų Balsas“ vedėjų.

PIJUS
KRŪMINAS

Dėstytojas, stalo žaidimų entuziastas, aktyviai juos taikantis švietime, Zenobia Award mentorius, apie rimtus žaidimus ir rimtai apie žaidimus rašantis pijus.substack.com.

KAROLIS PILYPAS
LIUTKEVIČIUS

Žurnalistas, vienas iš nepriklausomos žiniasklaidos erdvės NARA redaktorių. Žurnalistinių multimedijų projektų bendraautorius, vienas iš tinklalaidės NARA Podcast kūrėjų.

VYTAUTAS
LUKAŠEVIČIUS

Ilgametis kompiuterinių žaidimų, žaidimų industrijos apžvalgininkas, šiuo metu rašantis į 15min.lt. Vienas iš žaidimų apžvalgų YouTube kanalo Done Right autorių.

ANDRIUS
MACKEVIČIUS

Žaidimų industriją seka jau virš 30 metų, šis pomėgis galiausiai atvedė iki to, kad žaidimai tapo ne tik hobiu, bet ir darbu. Nordcurrent dirba jau daugiau nei šešis metus, o įmonei įkūrus nepriklausomų žaidimų leidybos padalinį Nordcurrent Labs tapo leidybos vadovu.

PETRAS
MALINAUSKAS

Vyresnysis Apple platformų inžinierius Unity Technologies įmonėje. Daugkartinis mentorius įvairiuose žaidimų kūrimo renginiuose.

RAIMONDAS
RIMKEVIČIUS

Programuotojas, praleidęs daug metų dirbdamas su įvairiais startuoliais, didelis atviro kodo entuziastas, dalyvavęs keleto žaidimų kūrime ir anksčiau rašinėjęs apie žaidimų pasaulį.

ARTŪRAS
RUMIANCEVAS

Vienas iš GameOn konvento kūrėjų, žaidimų industrijos apžvalgininkas, kritikas ir fanas.

ANDREJS
RUSINOVSKIS

Vadovauja Estijos žaidimų kūrėjų asociacijai Gamedev Estonia, taip pat atsakingas už Ringtail Studios žmogiškuosius išteklius.

ADOMAS
RUTKAUSKAS

Buvęs kompiuterinių žaidimų kūrėjas, geimeris, paskutinius penkiolika metų – mokslo ir technologijų žurnalistas, dabar dirbantis portale lrytas.lt.

JĀZEPS
RUTKIS

Žaidimų kūrėjas, vadovas ir dėstytojas, šiuo metu dirba studijoje BirdPals. Latvijos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos pirmininkas.

SERGEY
SNISARENKO

Wargaming kūrybos direktorius, turintis daugiau nei dešimtmetį patirties formuojant svarbiausias žaidimų dizaino kryptis ir vedant projektus. Kaip žaidimų kūrybos direktorius, Sergey atsakingas už kūrybinę World of Tanks kompiuterinio žaidimo kryptį.

MONIKA
ŠUMAUSKAITĖ

Grafikos dizainerė ir iliustratorė, stalo žaidimų entuziastė. 2022 metais su DEME games sukūrė ir išleido stalo žaidimą Cheesy Heist.

EGLĖ
ZIOMA

Žaidimų dailininkė, su Slightly Magic Games išleidusi stalo žaidimą „Perekupai“.

HAN
LIU

Taipei Game Show verslo vadovas, atsakingas už nepriklausomų kūrėjų žaidimų programą: Indie House areną parodoje ir Indie Game Award.