Paulina
Bitinaitytė

Iliustratorė, žaidimų dailininkė, „užsikrėtusi“ stalo žaidimų virusu. Su komanda sukūrė stalo žaidimo prototipą Anchor of Love, kuris pelnė Nesnausk! stipendiją.

Romas
Bukinas

Ilgametis lietuviško YouTube kanalo Žaidimų Balsas narys bei pagrindinis technikos apžvalgininkas. Aistrą žaidimams, norą tyrinėti virtualius pasaulius ir domėtis technikos naujovėmis atradęs dar vaikystėje.

Marijam
Didžgalvytė

Kritikė, rašytoja ir lektorė tyrinėjanti žaidimų industriją iš politinės ir kultūrinės pusės. Šiuo metu ji dirba vyresniąja rinkodaros vadove studijoje The Chinese Room. Praeityje lektoriavo University of London ir buvo aktyvi videožaidimų industrijos profsąjungos judėjime.

Tomas
Kairys

El.parduotuvės manohobis.com įkūrėjas. Ne vienerius metus stalo žaidimai užėmė didelę dalį Tomo ir šeimos laisvalaikio, tad hobis virto šeimos verslu. Šiuo metu ne tik žaidžiame, prekiaujame stalo žaidimais, bet ir teikiame neformalaus ugdymo paslaugas vaikams.

Juozas
Kazlauskas

Stalo žaidimų klubo Board Punks prezidentas, konvento PineCon organizatorius, Brain Games rinkodaros vadybininkas. Be stalo ir vaidmenų žaidimų veiklos, veda renginius ir paskaitas, organizuoja protmūšius, orientacinius žaidimus ir edukacijas, rašo tekstus.

Martynas
Klimas

Žinomas JcDent vardu, apie žaidimus rašo nuo PC Klubo laikų. Jo svaičiojimus publikavo tokie leidiniai kaip lietuviškas PC Gamer ir angliškas PCGamesN. Kadangi gyvenime jam dar neužtenka problemų, jis veda indie stalo miniatūrų karo žaidimų tinklalaidę Fortified Niche.

Ieva
Kniežaitė

Rikis parduotuvės atstovė, mėgstamiausia stalo žaidimų mechanika – deck building. Kortų žaidimus žaidžia jau nuo 12-os metų. Be stalo žaidimų yra Japonų kalbos mokytoja ir Japonijos gerbėja.

Pijus
Krūminas

Dėstytojas, stalo žaidimų entuziastas, aktyviai juos taikantis švietime, Zenobia Award mentorius, apie rimtus žaidimus ir rimtai apie žaidimus rašantis Facebook puslapyje Rimti žaidimai.

Ernestas
Kupčiūnas

Grafikos testavimo inžinierius įmonėje Unity TechnologiesUniversal Rendering Pipeline. Vertintojas Anniversary Hacker Games Vilnius renginyje. 3D menininkas.

Karolis Pilypas
Liutkevičius

Žurnalistas, vienas iš nepriklausomos žiniasklaidos erdvės NARA redaktorių. Žurnalistinių multimedijų projektų bendraautorius, vienas iš tinklalaidės NARA Podcast kūrėjų.

Vytautas
Lukaševičius

Ilgametis kompiuterinių žaidimų, žaidimų industrijos apžvalgininkas, šiuo metu rašantis į 15min.lt. Vienas iš žaidimų apžvalgų YouTube kanalo Done Right autorių.

Petras
Malinauskas

Apple platformų (komandos) vadovas Unity Technologies įmonėje. Daugkartinis mentorius įvairiuose žaidimų kūrimo renginiuose.

Justina
Meškauskė

Rinkodaros ir komunikacijos strategė, turinti daug patirties technologijų ir telekomunikacijų srityse. Šiuo metu strateginė konsultantė HAVAS Group.

Artiom
Muraška

Įvairiapusiškas lyderis ir talentų ugdymo specialistas, turintis daugiau nei dešimtmetį patirties žaidimų pasaulyje. Pagrindinė dėmesio sritis yra mobiliųjų ir kompiuterinių žaidimų leidyba kompanijoje Wargaming.

Artūras Rumiancevas

Vienas iš GameOn kūrėjų, žaidimų industrijos apžvalgininkas, kritikas ir fanas.

Adomas
Rutkauskas

Buvęs kompiuterinių žaidimų kūrėjas, geimeris, paskutinius penkiolika metų – mokslo ir technologijų žurnalistas, dabar dirbantis portale lrytas.lt.

Jāzeps
Rutkis

Žaidimų kūrėjas, vadovas ir dėstytojas, šiuo metu dirba studijoje tinyBuild GAMES. Latvijos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos pirmininkas.